Český Těšín/Cieszyn

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #12   —   Runda 2
    Michał Kądzioła / Marcin Ociepski
    2
    21
    21
    0

    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    0
    19
    9
    0
  • #11   —   Runda 2
    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    2
    21
    21
    0

    Janusz Ignaciuk / Andrzej Ignaciuk
    0
    15
    16
    0
  • #10   —   Runda 2
    Kamil Waszczuk / Artur Sługocki
    0
    14
    11
    0

    Adrian Sdebel / Jarosław Lech
    2
    21
    21
    0
  • #9   —   Runda 2
    Piotr Ilewicz / Stanisław Wawrzyńczyk
    2
    15
    21
    15

    Aleksander Czachorowski / Filip Lejawa
    1
    21
    17
    8
  • #7   —   Runda 1
    Michał Kądzioła / Marcin Ociepski
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Adamiak / Amadeusz Kopeć
    0
    17
    6
    0
  • #6   —   Runda 1
    Marian Vybraněc / Michal Borski
    0
    0
    0
    0

    Janusz Ignaciuk / Andrzej Ignaciuk
    2
    21
    21
    0
  • #5   —   Runda 1
    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    2
    21
    21
    0

    Michał Woźniak / Arkadiusz Sordyl
    0
    12
    11
    0
  • #4   —   Runda 1
    Adam Rygiel / Dominik Wukelicz
    0
    3
    5
    0

    Adrian Sdebel / Jarosław Lech
    2
    21
    21
    0
  • #3   —   Runda 1
    Kamil Waszczuk / Artur Sługocki
    2
    13
    21
    16

    Kacper Komar / Dawid Woźniak
    1
    21
    14
    14
  • #2   —   Runda 1
    Aleksander Czachorowski / Filip Lejawa
    2
    21
    17
    15

    Szymon Gregorowicz / Mateusz Biernat
    1
    19
    21
    10

Český Těšín/Cieszyn

Eliminacje   —  

Kobiety

  • #9   —   Grupa B
    Klaudia Czaplińska / Julia Kucner
    2
    21
    21
    0

    Dominika Bilicka / Magdalena Piepiórka
    0
    18
    10
    0
  • #8   —   Grupa B
    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    0
    0
    0
    0

    Anna Pospíšilová / Karin Žolnerčíková
    0
    0
    0
    0
  • #7   —   Grupa A
    Ema Šťastna / Beata Böhmová
    2
    21
    21
    0

    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    10
    12
    0
  • #6   —   Grupa B
    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    2
    21
    21
    0

    Klaudia Czaplińska / Julia Kucner
    0
    12
    19
    0
  • #5
    Dominika Bilicka / Magdalena Piepiórka
    0
    0
    0
    0

    Anna Pospíšilová / Karin Žolnerčíková
    0
    0
    0
    0
  • #4   —   Grupa A
    Klaudia Świstek / Paula Czerwińska
    0
    19
    16
    0

    Ema Šťastna / Beata Böhmová
    2
    21
    21
    0
  • #3   —   Grupa B
    Anna Pospíšilová / Karin Žolnerčíková
    0
    0
    0
    0

    Klaudia Czaplińska / Julia Kucner
    0
    0
    0
    0
  • #2   —   Grupa A
    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    14
    13
    0

    Klaudia Świstek / Paula Czerwińska
    2
    21
    21
    0
  • #1   —   Grupa B
    Dominika Bilicka / Magdalena Piepiórka
    0
    10
    18
    0

    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    2
    21
    21
    0