Český Těšín/Cieszyn

Turniej główny   —  

Kobiety

  • #20   —   Ćwierćfinał
    Justyna Łukaszewska / Izabela Błasiak
    2
    21
    21
    0

    Olga Klocek / Magdalena Rapacz-Matras
    0
    9
    16
    0
  • #19   —   Ćwierćfinał
    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    1
    21
    21
    17

    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    2
    19
    23
    19
  • #18   —   Ćwierćfinał
    Andrea Lorenzová / Lucie Šeredová
    2
    23
    21
    0

    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    0
    21
    15
    0
  • #17   —   Ćwierćfinał
    Aneta Kaczmarek / Magdalena Saad
    2
    22
    21
    0

    Valentýna Hynková / Alžběta Skopová
    0
    20
    10
    0
  • #16   —   Baraż
    Olga Klocek / Magdalena Rapacz-Matras
    2
    21
    21
    0

    Ema Šťastna / Beata Böhmová
    0
    7
    12
    0
  • #15   —   Baraż
    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    2
    21
    19
    20

    Edita Dražanová / Jana Krupařová
    1
    12
    21
    18
  • #14   —   Baraż
    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    2
    21
    21
    0

    Klaudia Czaplińska / Julia Kucner
    0
    13
    14
    0
  • #13   —   Baraż
    Valentýna Hynková / Alžběta Skopová
    2
    21
    21
    0

    Klaudia Świstek / Paula Czerwińska
    0
    0
    0
    0
  • #12   —   Grupa D
    Klaudia Czaplińska / Julia Kucner
    0
    12
    12
    0

    Justyna Łukaszewska / Izabela Błasiak
    2
    21
    21
    0
  • #11   —   Grupa C
    Klaudia Świstek / Paula Czerwińska
    0
    0
    0
    0

    Olga Klocek / Magdalena Rapacz-Matras
    0
    0
    0
    0
  • #10   —   Grupa B
    Ema Šťastna / Beata Böhmová
    0
    13
    12
    0

    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    2
    21
    21
    0
  • #9   —   Grupa A
    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    0
    16
    11
    0

    Aneta Kaczmarek / Magdalena Saad
    2
    21
    21
    0
  • #8   —   Grupa D
    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    0
    0
    0
    0

    Klaudia Czaplińska / Julia Kucner
    0
    0
    0
    0
  • #7   —   Grupa C
    Andrea Lorenzová / Lucie Šeredová
    2
    21
    21
    0

    Klaudia Świstek / Paula Czerwińska
    0
    0
    0
    0
  • #6   —   Grupa B
    Valentýna Hynková / Lucie Šauerová
    0
    0
    0
    0

    Ema Šťastna / Beata Böhmová
    0
    0
    0
    0
  • #5   —   Grupa A
    Edita Dražanová / Jana Krupařová
    1
    18
    21
    11

    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    2
    21
    19
    15
  • #4   —   Grupa D
    Justyna Łukaszewska / Izabela Błasiak
    2
    21
    21
    0

    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    0
    15
    6
    0
  • #3   —   Grupa C
    Olga Klocek / Magdalena Rapacz-Matras
    0
    17
    16
    0

    Andrea Lorenzová / Lucie Šeredová
    2
    21
    21
    0
  • #2   —   Grupa B
    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    2
    21
    21
    0

    Valentýna Hynková / Lucie Šauerová
    0
    12
    18
    0
  • #1   —   Grupa A
    Aneta Kaczmarek / Magdalena Saad
    2
    21
    21
    0

    Edita Dražanová / Jana Krupařová
    0
    12
    12
    0

Český Těšín/Cieszyn

Turniej główny   —  

Mężczyźni

  • #20   —   Ćwierćfinał
    Michał Kądzioła / Marcin Ociepski
    2
    21
    21
    0

    Matyáš Ježek / Lukáš Kittel
    0
    14
    14
    0
  • #19   —   Ćwierćfinał
    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    0
    19
    19
    0

    Štěpán Havlín / Jindra Zavadil
    2
    21
    21
    0
  • #18   —   Ćwierćfinał
    Adrian Sdebel / Jarosław Lech
    0
    19
    16
    0

    Jan Mrkous / František Pihera
    2
    21
    21
    0
  • #17   —   Ćwierćfinał
    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    21
    0

    Jan Štefko / Jakub Malik
    0
    9
    11
    0
  • #16   —   Baraż
    Marcin Kapuśniak / Dawid Ogórek
    1
    16
    21
    9

    Matyáš Ježek / Lukáš Kittel
    2
    21
    19
    15
  • #15   —   Baraż
    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    1
    19
    21
    17

    Štěpán Havlín / Jindra Zavadil
    2
    21
    12
    19
  • #14   —   Baraż
    Piotr Ilewicz / Stanisław Wawrzyńczyk
    1
    21
    17
    15

    Jan Mrkous / František Pihera
    2
    19
    21
    17
  • #13   —   Baraż
    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    0
    19
    16
    0

    Jan Štefko / Jakub Malik
    2
    21
    21
    0
  • #12   —   Grupa D
    Michał Kądzioła / Marcin Ociepski
    2
    21
    21
    0

    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    0
    13
    15
    0
  • #11   —   Grupa C
    Adrian Sdebel / Jarosław Lech
    2
    21
    21
    0

    Marcin Kapuśniak / Dawid Ogórek
    0
    17
    18
    0
  • #10   —   Grupa B
    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    0
    0
    0
    0

    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    0
    0
    0
    0
  • #9   —   Grupa A
    Piotr Ilewicz / Stanisław Wawrzyńczyk
    1
    23
    12
    11

    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    21
    15
  • #8   —   Grupa D
    Jan Mrkous / František Pihera
    0
    17
    23
    0

    Michał Kądzioła / Marcin Ociepski
    2
    21
    25
    0
  • #7   —   Grupa C
    Jan Štefko / Jakub Malik
    0
    20
    21
    0

    Adrian Sdebel / Jarosław Lech
    2
    22
    23
    0
  • #6   —   Grupa B
    Matyáš Ježek / Lukáš Kittel
    0
    17
    14
    0

    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    2
    21
    21
    0
  • #5   —   Grupa A
    Štěpán Havlín / Jindra Zavadil
    0
    12
    17
    0

    Piotr Ilewicz / Stanisław Wawrzyńczyk
    2
    21
    21
    0
  • #4   —   Grupa D
    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    2
    23
    28
    0

    Jan Mrkous / František Pihera
    0
    21
    26
    0
  • #3   —   Grupa C
    Marcin Kapuśniak / Dawid Ogórek
    2
    21
    21
    0

    Jan Štefko / Jakub Malik
    0
    17
    17
    0
  • #2   —   Grupa B
    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    2
    14
    21
    15

    Matyáš Ježek / Lukáš Kittel
    1
    21
    17
    12
  • #1   —   Grupa A
    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    21
    0

    Štěpán Havlín / Jindra Zavadil
    0
    12
    10
    0