Łódź

Turniej główny   —  

Kobiety

  • #16   —   Baraż
    Małgorzata Szajewska-Skuta / Magdalena Rapacz-Matras
    2
    21
    21
    0

    Paulina Sdebel / Gabriela Puławska
    0
    18
    18
    0
  • #15   —   Baraż
    Karolina Kirszenstein / Pola Nowakowska
    2
    21
    21
    0

    Monika Kaczorowska / Aleksandra Lipska
    0
    15
    19
    0
  • #14   —   Baraż
    Martyna Kłoda / Justyna Tylutki
    0
    18
    21
    0

    Olga Klocek / Magdalena Saad
    2
    21
    23
    0
  • #13   —   Baraż
    Aleksandra Zdon / Izabela Zackiewicz
    2
    21
    21
    0

    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    0
    18
    14
    0
  • #12   —   Grupa D
    Karolina Kirszenstein / Pola Nowakowska
    2
    13
    21
    15

    Olga Klocek / Magdalena Saad
    1
    21
    16
    12
  • #11   —   Grupa C
    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    0
    17
    17
    0

    Małgorzata Szajewska-Skuta / Magdalena Rapacz-Matras
    2
    21
    21
    0
  • #10   —   Grupa B
    Paulina Sdebel / Gabriela Puławska
    0
    20
    10
    0

    Aleksandra Zdon / Izabela Zackiewicz
    2
    22
    21
    0
  • #9   —   Grupa A
    Martyna Kłoda / Justyna Tylutki
    1
    19
    21
    9

    Michalina Tokarska / Magdalena Szczytowicz
    2
    21
    12
    15
  • #8   —   Grupa D
    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    2
    21
    21
    0

    Karolina Kirszenstein / Pola Nowakowska
    0
    19
    18
    0
  • #7   —   Grupa C
    Justyna Łukaszewska / Weronika Antczak
    2
    19
    21
    15

    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    1
    21
    18
    13
  • #6   —   Grupa B
    Michaela Kubíčková / Aneta Kaczmarek
    2
    21
    21
    0

    Paulina Sdebel / Gabriela Puławska
    0
    15
    15
    0
  • #5   —   Grupa A
    Monika Kaczorowska / Aleksandra Lipska
    1
    16
    21
    14

    Martyna Kłoda / Justyna Tylutki
    2
    21
    17
    16
  • #4   —   Grupa D
    Olga Klocek / Magdalena Saad
    1
    22
    11
    15

    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    2
    20
    21
    17
  • #3   —   Grupa C
    Małgorzata Szajewska-Skuta / Magdalena Rapacz-Matras
    0
    21
    17
    0

    Justyna Łukaszewska / Weronika Antczak
    2
    23
    21
    0
  • #2   —   Grupa B
    Aleksandra Zdon / Izabela Zackiewicz
    1
    21
    16
    15

    Michaela Kubíčková / Aneta Kaczmarek
    2
    18
    21
    17
  • #1   —   Grupa A
    Michalina Tokarska / Magdalena Szczytowicz
    2
    22
    21
    15

    Monika Kaczorowska / Aleksandra Lipska
    1
    24
    18
    8

Łódź

Turniej główny   —  

Mężczyźni

  • #16   —   Baraż
    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    2
    21
    21
    0

    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    0
    0
    0
    0
  • #15   —   Baraż
    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    2
    21
    21
    0

    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    0
    14
    10
    0
  • #14   —   Baraż
    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    0
    14
    14
    0

    Adrian Sdebel / Bartłomiej Malec
    2
    21
    21
    0
  • #13   —   Baraż
    Tomasz Wołoszuk / Mateusz Podborączyński
    0
    16
    9
    0

    Marcin Kapuśniak / Dawid Ogórek
    2
    21
    21
    0
  • #12   —   Grupa D
    Adam Kącki / Marcel Hendzelewski
    2
    21
    21
    0

    Adrian Sdebel / Bartłomiej Malec
    0
    14
    18
    0
  • #11   —   Grupa C
    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    0
    13
    17
    0

    Michał Korycki / Stanisław Wawrzyńczyk
    2
    21
    21
    0
  • #10   —   Grupa B
    Tomasz Wołoszuk / Mateusz Podborączyński
    0
    16
    18
    0

    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    21
    0
  • #9   —   Grupa A
    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    2
    21
    16
    15

    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    1
    14
    21
    7
  • #8   —   Grupa D
    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    0
    16
    15
    0

    Adam Kącki / Marcel Hendzelewski
    2
    21
    21
    0
  • #7   —   Grupa C
    Marcin Kapuśniak / Dawid Ogórek
    0
    0
    0
    0

    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    2
    21
    21
    0
  • #6   —   Grupa B
    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    1
    17
    21
    12

    Tomasz Wołoszuk / Mateusz Podborączyński
    2
    21
    18
    15
  • #5   —   Grupa A
    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    2
    21
    21
    0

    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    0
    16
    18
    0
  • #4   —   Grupa D
    Adrian Sdebel / Bartłomiej Malec
    1
    21
    19
    11

    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    2
    16
    21
    15
  • #3   —   Grupa C
    Michał Korycki / Stanisław Wawrzyńczyk
    2
    21
    27
    0

    Marcin Kapuśniak / Dawid Ogórek
    0
    17
    25
    0
  • #2   —   Grupa B
    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    21
    0

    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    0
    16
    16
    0
  • #1   —   Grupa A
    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    0
    12
    17
    0

    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    2
    21
    21
    0