Myślenice

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #32   —   Runda 2
    Michał Sadowski / Tomasz Waligóra
    1
    21
    28
    12

    Piotr Ilewicz / Igor Ciemachowski
    2
    19
    30
    15
  • #31   —   Runda 2
    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    1
    21
    17
    13

    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    2
    16
    21
    15
  • #30   —   Runda 2
    Aleksander Czachorowski / Filip Lejawa
    0
    18
    13
    0

    Robert Kozłowski / Tobiasz Kaniewski
    2
    21
    21
    0
  • #29   —   Runda 2
    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    1
    19
    21
    13

    Martin Pihera / Ondřej Šotola
    2
    21
    14
    15
  • #28   —   Runda 2
    Jan Štefko / Jakub Gála
    2
    21
    21
    0

    Andrzej Paszkowski / Dorian Poinc
    0
    12
    16
    0
  • #27   —   Runda 2
    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    2
    21
    21
    0

    Maciej Okrzeja / Jakub Skrajny
    0
    19
    19
    0
  • #26   —   Runda 2
    Mateusz Zarankiewicz / Bartosz Sobstyl
    0
    16
    22
    0

    František Pihera / Jan Mrkous
    2
    21
    24
    0
  • #25   —   Runda 2
    Michał Głowacki / Michał Witkoś
    2
    21
    21
    0

    Bartłomiej Koryciński / Mikołaj Pawłowski
    0
    12
    18
    0
  • #24   —   Runda 1
    Piotr Słonina / Łukasz Kiniorski
    1
    21
    9
    7

    Piotr Ilewicz / Igor Ciemachowski
    2
    15
    21
    15
  • #23   —   Runda 1
    Tomasz Ćwiertnia / Maciej Westfal
    1
    21
    14
    9

    Michał Sadowski / Tomasz Waligóra
    2
    19
    21
    15
  • #22   —   Runda 1
    Szymon Pietraszek / Beniamin Olechnowicz
    0
    17
    10
    0

    Karol Szczepanik / Mikołaj Kaczmarek
    2
    21
    21
    0
  • #21   —   Runda 1
    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    2
    21
    21
    0

    Artur Kosarzycki / Damian Knaga
    0
    19
    19
    0
  • #20   —   Runda 1
    Radosław Ryzner / Marcin Sienkiewicz
    1
    21
    19
    10

    Robert Kozłowski / Tobiasz Kaniewski
    2
    17
    21
    15
  • #19   —   Runda 1
    Aleksander Czachorowski / Filip Lejawa
    2
    17
    21
    15

    Mateusz Płaneta / Mateusz Pazgan
    1
    21
    18
    12
  • #18   —   Runda 1
    Kuba Guzik / Maciej Opiela
    1
    14
    21
    10

    Martin Pihera / Ondřej Šotola
    2
    21
    15
    15
  • #17   —   Runda 1
    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    2
    21
    21
    0

    Jacek Kromka / Szymon Ścisłowicz
    0
    12
    7
    0
  • #16   —   Runda 1
    Aleksander Słonina / Maciej Tupta
    0
    9
    14
    0

    Andrzej Paszkowski / Dorian Poinc
    2
    21
    21
    0
  • #15   —   Runda 1
    Mateusz Michalak / Daniel Fijałka
    0
    12
    12
    0

    Jan Štefko / Jakub Gála
    2
    21
    21
    0
  • #14   —   Runda 1
    Amadeusz Kopeć / Patryk Szulecki
    0
    14
    14
    0

    Maciej Okrzeja / Jakub Skrajny
    2
    21
    21
    0
  • #13   —   Runda 1
    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    2
    21
    21
    0

    Maksymilian Kowalik / Szymon Pasionek
    0
    11
    12
    0
  • #12   —   Runda 1
    František Pihera / Jan Mrkous
    2
    21
    21
    0

    Bartosz Dudek / Tomasz Dudek
    0
    12
    16
    0
  • #11   —   Runda 1
    Mateusz Zarankiewicz / Bartosz Sobstyl
    2
    21
    21
    0

    Szymon Beta / Olaf Łukasik
    0
    15
    14
    0
  • #10   —   Runda 1
    Jacek Rejno / Jakub Krzemiński
    0
    18
    16
    0

    Bartłomiej Koryciński / Mikołaj Pawłowski
    2
    21
    21
    0
  • #9   —   Runda 1
    Michał Głowacki / Michał Witkoś
    2
    21
    21
    0

    Dawid Stach / Łukasz Chełmecki
    0
    11
    14
    0
  • #1   —   Runda wstępna
    Jakub Magierski / Wojciech Rolewski
    1
    15
    21
    8

    Dawid Stach / Łukasz Chełmecki
    2
    21
    7
    15

Myślenice

Turniej główny   —  

Kobiety

  • #20   —   Miejsce 9
    Aleksandra Zdon / Justyna Łukaszewska
    0
    0
    0
    0

    Marta Łodej / Agata Ceynowa
    2
    21
    21
    0
  • #19   —   Miejsce 9
    Weronika Antczak / Justyna Kozłowska
    1
    21
    19
    8

    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    2
    18
    21
    15
  • #18   —   Miejsce 9
    Izabela Błasiak / Izabela Zackiewicz
    2
    21
    21
    0

    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    0
    19
    19
    0
  • #17   —   Miejsce 9
    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    21
    21
    0

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    0
    11
    11
    0
  • #16   —   Grupa D
    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    1
    15
    21
    10

    Marta Łodej / Agata Ceynowa
    2
    21
    13
    15
  • #15   —   Grupa D
    Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska
    1
    12
    21
    13

    Weronika Antczak / Justyna Kozłowska
    1
    21
    19
    11
  • #14   —   Grupa C
    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    2
    17
    21
    15

    Justyna Tylutki / Martyna Kłoda
    1
    21
    19
    11
  • #13   —   Grupa C
    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    2
    21
    16
    15

    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    1
    18
    21
    12
  • #12   —   Grupa B
    Agnieszka Wiśniewska / Kamila Klajman
    0
    18
    19
    0

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    2
    21
    21
    0
  • #11   —   Grupa B
    Izabela Błasiak / Izabela Zackiewicz
    1
    14
    22
    11

    Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
    2
    21
    20
    15
  • #10   —   Grupa A
    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    2
    21
    23
    0

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Zuzanna Herrmann
    0
    10
    21
    0
  • #9   —   Grupa A
    Aleksandra Zdon / Justyna Łukaszewska
    0
    21
    0
    0

    Agnieszka Wołoszyn / Aleksandra Chyła
    2
    23
    21
    0
  • #8   —   Grupa D
    Marta Łodej / Agata Ceynowa
    0
    20
    20
    0

    Weronika Antczak / Justyna Kozłowska
    2
    22
    22
    0
  • #7   —   Grupa D
    Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska
    2
    21
    21
    0

    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    0
    14
    12
    0
  • #6   —   Grupa C
    Justyna Tylutki / Martyna Kłoda
    1
    15
    21
    13

    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    21
    16
    15
  • #5   —   Grupa C
    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    1
    14
    21
    13

    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    2
    21
    12
    15
  • #4   —   Grupa B
    Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
    2
    21
    21
    0

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    0
    19
    14
    0
  • #3   —   Grupa B
    Izabela Błasiak / Izabela Zackiewicz
    2
    21
    21
    0

    Agnieszka Wiśniewska / Kamila Klajman
    0
    13
    12
    0
  • #2   —   Grupa A
    Agnieszka Wołoszyn / Aleksandra Chyła
    2
    18
    21
    16

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Zuzanna Herrmann
    1
    21
    17
    14
  • #1   —   Grupa A
    Aleksandra Zdon / Justyna Łukaszewska
    2
    21
    21
    0

    Štěpánka Šťastná / Markéta Stará
    0
    13
    12
    0