Myślenice

Turniej główny   —  

Mężczyźni

  • #16   —   Baraż
    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    2
    23
    21
    0

    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    0
    21
    14
    0
  • #15   —   Baraż
    Thomas Hartles / Alani Nicklin
    2
    21
    21
    15

    Artur Kosarzycki / Zenon Matras
    1
    23
    15
    7
  • #14   —   Baraż
    Lubos Nemec / Marek Jany
    0
    0
    0
    0

    Marcin Kapuśniak / Szymon Gregorowicz
    0
    0
    0
    0
  • #13   —   Baraż
    Sam O’Dea / Jason Lockhead
    2
    21
    21
    0

    Piotr Filipowicz / Bartłomiej Gajdek
    0
    10
    14
    0
  • #12   —   Grupa D
    Thomas Hartles / Alani Nicklin
    0
    13
    17
    0

    Frantisek Pihera / Matyáš Ježek
    2
    21
    21
    0
  • #11   —   Grupa C
    Piotr Filipowicz / Bartłomiej Gajdek
    1
    20
    21
    8

    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    2
    22
    17
    15
  • #10   —   Grupa B
    Dominik Poznański / Erneset Kaciczak
    1
    21
    12
    9

    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    2
    19
    21
    15
  • #9   —   Grupa A
    Artur Kosarzycki / Zenon Matras
    0
    7
    10
    0

    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    21
    0
  • #8   —   Grupa D
    Marcin Kapuśniak / Szymon Gregorowicz
    0
    17
    13
    0

    Thomas Hartles / Alani Nicklin
    2
    21
    21
    0
  • #7   —   Grupa C
    Mateusz Biernat / Nejc Zemljak
    2
    21
    21
    0

    Piotr Filipowicz / Bartłomiej Gajdek
    0
    17
    19
    0
  • #6   —   Grupa B
    Sam O’Dea / Jason Lockhead
    0
    11
    16
    0

    Dominik Poznański / Erneset Kaciczak
    2
    21
    21
    0
  • #5   —   Grupa A
    Lubos Nemec / Marek Jany
    2
    21
    21
    0

    Artur Kosarzycki / Zenon Matras
    0
    12
    12
    0
  • #4   —   Grupa D
    Frantisek Pihera / Matyáš Ježek
    2
    21
    21
    0

    Marcin Kapuśniak / Szymon Gregorowicz
    0
    17
    12
    0
  • #3   —   Grupa C
    Piotr Groszek / Kamil Warzocha
    1
    21
    17
    12

    Mateusz Biernat / Nejc Zemljak
    2
    17
    21
    15
  • #2   —   Grupa B
    Tomasz Waligóra / Mateusz Płaneta
    0
    13
    19
    0

    Sam O’Dea / Jason Lockhead
    2
    21
    21
    0
  • #1   —   Grupa A
    Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak
    2
    21
    19
    15

    Lubos Nemec / Marek Jany
    1
    15
    21
    9

Myślenice

Turniej główny   —  

Kobiety

  • #16   —   Baraż
    Magdalena Saad / Aleksandra Lipska
    2
    21
    21
    0

    Maja Salawa / Martyna Lewińska
    0
    15
    16
    0
  • #15   —   Baraż
    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    0
    0
    0
    0

    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    0
    0
    0
    0
  • #14   —   Baraż
    Agnieszka Krawczyk / Klaudia Świstek
    0
    11
    13
    0

    Eva Elekova / Kristina Hermanova
    2
    21
    21
    0
  • #13   —   Baraż
    Olivia MacDonald / Jasmine Pepi-Milton
    2
    14
    21
    15

    Kamila Klajman / Sandra Sobór
    1
    21
    10
    12
  • #12   —   Grupa D
    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    2
    17
    21
    15

    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    1
    21
    12
    7
  • #11   —   Grupa C
    Kamila Klajman / Sandra Sobór
    0
    17
    13
    0

    Magdalena Saad / Aleksandra Lipska
    2
    21
    21
    0
  • #10   —   Grupa B
    Maja Salawa / Martyna Lewińska
    0
    9
    13
    0

    Olga Klocek / Magdalena Rapacz-Matras
    2
    21
    21
    0
  • #9   —   Grupa A
    Agnieszka Krawczyk / Klaudia Świstek
    0
    0
    0
    0

    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    0
    0
    0
    0
  • #8   —   Grupa D
    Eva Elekova / Kristina Hermanova
    2
    21
    19
    15

    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    1
    11
    21
    8
  • #7   —   Grupa C
    Shaunna Marie Polley / Alice Zeimann
    2
    21
    21
    0

    Kamila Klajman / Sandra Sobór
    0
    9
    14
    0
  • #6   —   Grupa B
    Olivia MacDonald / Jasmine Pepi-Milton
    2
    21
    21
    0

    Maja Salawa / Martyna Lewińska
    0
    17
    18
    0
  • #5   —   Grupa A
    Barbara Zakościelna / Joanna Kujawska
    2
    18
    21
    17

    Agnieszka Krawczyk / Klaudia Świstek
    1
    21
    15
    15
  • #4   —   Grupa D
    Marta Szajer-Widawska / Dominika Walusza
    2
    21
    21
    0

    Eva Elekova / Kristina Hermanova
    0
    11
    17
    0
  • #3   —   Grupa C
    Magdalena Saad / Aleksandra Lipska
    0
    10
    17
    0

    Shaunna Marie Polley / Alice Zeimann
    2
    21
    21
    0
  • #2   —   Grupa B
    Olga Klocek / Magdalena Rapacz-Matras
    2
    21
    21
    0

    Olivia MacDonald / Jasmine Pepi-Milton
    0
    17
    8
    0
  • #1   —   Grupa A
    Agnieszka Adamek / Aleksandra Stadnik
    0
    0
    0
    0

    Barbara Zakościelna / Joanna Kujawska
    2
    21
    21
    0