Łódź

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #12   —   Runda 2
    Daniel Popiela / Artur Sługocki
    0
    12
    14
    0

    Adam Kącki / Marcel Hendzelewski
    2
    21
    21
    0
  • #11   —   Runda 2
    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    2
    23
    26
    0

    Tymofii Onufreiczuk / Stas Onufreiczuk
    0
    21
    24
    0
  • #10   —   Runda 2
    Tomasz Wołoszuk / Mateusz Podborączyński
    2
    21
    21
    0

    Igor Lewicki / Bartek Jankowski
    0
    19
    16
    0
  • #9   —   Runda 2
    Robert Kozłowski / Maciej Stępień
    0
    19
    0
    0

    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    0
    19
    0
    0
  • #8   —   Runda 1
    Adam Kącki / Marcel Hendzelewski
    2
    21
    17
    15

    Kamil Radzikowski / Aliaksandr Bialkevich
    1
    19
    21
    9
  • #7   —   Runda 1
    Daniel Popiela / Artur Sługocki
    2
    21
    21
    0

    Kacper Gołębiewski / Paweł Dąbrowski
    0
    9
    10
    0
  • #6   —   Runda 1
    Tymofii Onufreiczuk / Stas Onufreiczuk
    2
    21
    21
    0

    Janusz Ignaciuk / Andrzej Ignaciuk
    0
    18
    12
    0
  • #5   —   Runda 1
    Wiktor Mielczarek / Paweł Pietkiewicz
    2
    21
    21
    0

    Wojciech Nowak / Bartosz Roguz
    0
    0
    0
    0
  • #4   —   Runda 1
    Igor Lewicki / Bartek Jankowski
    1
    21
    21
    0

    Damian Tomaszkiewicz / Marcin Końpa
    0
    12
    8
    0
  • #3   —   Runda 1
    Tomasz Wołoszuk / Mateusz Podborączyński
    2
    18
    21
    15

    Kacper Wiśniewski / Paweł Burczak
    1
    21
    16
    9
  • #2   —   Runda 1
    Michał Dana / Kamil Dana
    0
    20
    14
    0

    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    2
    22
    21
    0
  • #1   —   Runda 1
    Robert Kozłowski / Maciej Stępień
    2
    21
    21
    0

    Karol Kietliński / Jakub Norek
    0
    16
    7
    0

Łódź

Eliminacje   —  

Kobiety

  • #12   —   Grupa B
    Paulina Sdebel / Gabriela Puławska
    2
    21
    11
    16

    Karolina Kirszenstein / Pola Nowakowska
    1
    19
    21
    14
  • #11   —   Grupa A
    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    5
    11
    0

    Martyna Kłoda / Justyna Tylutki
    2
    21
    21
    0
  • #10   —   Grupa C
    Marta Kostrzewa / Alicja Cybulska
    0
    15
    12
    0

    Paulina Szymańska / Dominika Bilicka
    2
    21
    21
    0
  • #9   —   Grupa C
    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    0
    21
    21
    0

    Hanna Łabanowska / Karolina Tomaszewska
    0
    9
    10
    0
  • #8   —   Grupa B
    Karolina Kirszenstein / Pola Nowakowska
    2
    21
    21
    0

    Maja Kott / Dominika Bartosz
    0
    13
    17
    0
  • #7   —   Grupa A
    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    2
    21
    21
    0

    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    7
    4
    0
  • #6   —   Grupa C
    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    2
    22
    18
    15

    Marta Kostrzewa / Alicja Cybulska
    1
    20
    21
    9
  • #5   —   Grupa C
    Paulina Szymańska / Dominika Bilicka
    2
    21
    21
    0

    Hanna Łabanowska / Karolina Tomaszewska
    0
    19
    16
    0
  • #4   —   Grupa B
    Maja Kott / Dominika Bartosz
    0
    17
    17
    0

    Paulina Sdebel / Gabriela Puławska
    2
    21
    21
    0
  • #3   —   Grupa A
    Martyna Kłoda / Justyna Tylutki
    2
    21
    21
    0

    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    0
    7
    18
    0
  • #2   —   Grupa C
    Hanna Łabanowska / Karolina Tomaszewska
    2
    21
    21
    0

    Marta Kostrzewa / Alicja Cybulska
    0
    14
    13
    0
  • #1   —   Grupa C
    Paulina Szymańska / Dominika Bilicka
    0
    19
    18
    0

    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    2
    21
    21
    0