Mysłowice
Eliminacje —
Kobiety
-
#32 — Runda 2
Joanna Bartosiewicz / Zuzanna Rapczyńska
Joanna Wiatr / Ewelina Brzezińska
-
#31 — Runda 2
Martyna Wardak / Agnieszka Adamek
Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Karina Puchalska
-
#30 — Runda 2
Joanna Moczko-Knapiak / Karolina Nowak
Agnieszka Wiśniewska / Kamila Klajman
-
#29 — Runda 2
Barbara Adamska / Dominika Taranko
Anna Zawiślak / Aleksandra Sikorska
-
#28 — Runda 2
Gabriela Puławska / Monika Gajtkowska
Julia Radelczuk / Paulina Łabuz
-
#27 — Runda 2
Małgorzata Szajewska-Skuta / Katarzyna Szymoniak
Karolina Kirszenstein / Zuzanna Herrmann
-
#26 — Runda 2
Wiktoria Deeg / Julia Czuryło
Dorota Strąg / Paulina Biranowska
-
#25 — Runda 2
Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
Jagoda Radzewicz / Klaudia Parczyńska
-
#23 — Runda 1
Zuzanna Rapczyńska / Joanna Bartosiewicz
Paulina Duda / Nadia Książkiewicz
-
#10 — Runda 1
Amelia Panek / Klaudia Sudnik
Klaudia Parczyńska / Jagoda Radzewicz
Turniej główny —
Kobiety
-
#19 — Miejsce 9
Martyna Wardak / Agnieszka Adamek
Małgorzata Ciężkowska / Urszula Łunio
Mysłowice
Eliminacje —
Mężczyźni
-
#32 — Runda 2
Oliwier Pawlicki / Jakub Zdrojewski
Bartosz Dudek / Tomasz Dudek
-
#31 — Runda 2
Samuel Wróbel / Bartłomiej Więckiewicz
Lucas Sa / Johann Dohmann
-
#30 — Runda 2
Maciej Opiela / Kamil Waszczuk
Mateusz Podborączyński / Adam Lorenc
-
#29 — Runda 2
Jan Berčík / Ondřej Heřman
Damian Gajewski / Piotr Kołtuński
-
#28 — Runda 2
Kyrlo Tereshchenko / Andrii Mulenkov
Tobiasz Kaniewski / Maciej Okrzeja
-
#27 — Runda 2
Michał Kucharski / Szymon Kobyliński
Jakub Krzemiński / Marcel Wanat
-
#26 — Runda 2
Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
Jakub Skrajny / Damian Gościański
-
#25 — Runda 2
Filip Lejawa / Szymon Beta
-
#23 — Runda 1
Oliwier Pawlicki / Jakub Zdrojewski
Arkadiusz Sordyl / Michał Woźniak
-
#22 — Runda 1
Jakub Kraut / Dawid Pawlun
Lucas Sá / Johann Dohmann
-
#19 — Runda 1
Krzysztof Szubarczyk / Maksym Sysoiev
Maciej Opiela / Kamil Waszczuk
-
#18 — Runda 1
Roman Statnyi / Bogdan Okun
Damian Gajewski / Piotr Kołtuński
-
#15 — Runda 1
Kyrylo Tereshchenko / Andrii Mulenkov
Michał Smelik / Jakub Magierski
-
#14 — Runda 1
Tomasz Ćwiertnia / Krzysztof Wiśniewski
Jakub Krzemiński / Marcel Wanat
-
#12 — Runda 1
Amadeusz Kopeć / Bartłomiej Jankowski
Damian Gościański / Jakub Skrajny
-
#11 — Runda 1
Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
Stanislav Sheviakov / Mark Zinchenko
-
#10 — Runda 1
Beniamin Granieczny / Adrian Gardyan