Kołobrzeg

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #32   —   Runda 2
    Jakub Krzemiński / Beniamin Olechnowicz
    0
    15
    17
    0

    Mariusz Prudel / Jakub Nowak
    2
    21
    21
    0
  • #31   —   Runda 2
    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    2
    22
    14
    26

    Jakub Kurowski / Jacek Rejno
    1
    20
    21
    24
  • #30   —   Runda 2
    Marek Subocz / Tymoteusz Juszczak
    0
    11
    19
    0

    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    2
    21
    21
    0
  • #29   —   Runda 2
    Piotr Ilewicz / Igor Ciemachowski
    2
    21
    17
    15

    Bartłomiej Więckiewicz / Jakub Sulima
    1
    13
    21
    9
  • #28   —   Runda 2
    Tomasz Wołoszuk / Bartosz Sobstyl
    2
    23
    12
    15

    Michał Głowacki / Michał Witkoś
    1
    21
    21
    12
  • #27   —   Runda 2
    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    2
    22
    21
    0

    Maciej Okrzeja / Jakub Skrajny
    0
    20
    13
    0
  • #26   —   Runda 2
    Bartosz Dudek / Tomasz Dudek
    0
    18
    16
    0

    Tomasz Jaroszczak / Mikołaj Kaczmarek
    2
    21
    21
    0
  • #25   —   Runda 2
    Janusz Prus / Robert Kozłowski
    0
    19
    19
    0

    Bartłomiej Koryciński / Mikołaj Pawłowski
    2
    21
    21
    0
  • #23   —   Runda 1
    Mateusz Michalak / Daniel Fijałka
    0
    20
    14
    0

    Jakub Krzemiński / Beniamin Olechnowicz
    2
    22
    21
    0
  • #22   —   Runda 1
    Paweł Kaczorowski / Michał Tomaszewski
    0
    17
    8
    0

    Jakub Kurowski / Jacek Rejno
    2
    21
    21
    0
  • #19   —   Runda 1
    Aleksander Czachorowski / Filip Lejawa
    1
    21
    15
    11

    Marek Subocz / Tymoteusz Juszczak
    2
    18
    21
    15
  • #18   —   Runda 1
    Łukasz Szypryt / Patryk Szulecki
    0
    17
    17
    0

    Bartłomiej Więckiewicz / Jakub Sulima
    2
    21
    21
    0
  • #15   —   Runda 1
    Tomasz Wołoszuk / Bartosz Sobstyl
    2
    21
    21
    0

    Szymon Beta / Olaf Łukasik
    0
    9
    13
    0
  • #14   —   Runda 1
    Dawid Proskurnicki / Łukasz Szulc
    0
    7
    10
    0

    Maciej Okrzeja / Jakub Skrajny
    2
    21
    21
    0
  • #10   —   Runda 1
    Kuba Guzik / Maciej Opiela
    0
    16
    15
    0

    Bartłomiej Koryciński / Mikołaj Pawłowski
    2
    21
    21
    0

Kołobrzeg

Eliminacje   —  

Kobiety

  • #21   —   Grupa B
    Katarzyna Szymoniak / Agnieszka Krawczyk
    0
    10
    18
    0

    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    21
    21
    0
  • #20   —   Grupa D
    Urszula Łunio / Maja Kruczek
    1
    21
    16
    14

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    2
    16
    21
    16
  • #19   —   Grupa D
    Zuzanna Bielak / Nicole Jochym
    1
    21
    18
    12

    Gabriela Puławska / Monika Gajtkowska
    2
    12
    21
    15
  • #18   —   Grupa B
    Magdalena Lewandowska / Aleksandra Sikorska
    2
    21
    21
    0

    Katarzyna Lipska / Alicja Stodolnik
    0
    14
    13
    0
  • #17   —   Grupa A
    Dominika Bilicka / Magdalena Piepiórka
    0
    14
    17
    0

    Agnieszka Wołoszyn / Aleksandra Chyła
    2
    21
    21
    0
  • #16   —   Grupa C
    Joanna Wiatr / Martyna Wardak
    0
    18
    18
    0

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Olga Klocek
    2
    21
    21
    0
  • #15   —   Grupa C
    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    2
    21
    21
    0

    Julia Radelczuk / Julia Czuryło
    0
    19
    8
    0
  • #14   —   Grupa B
    Magdalena Lewandowska / Aleksandra Sikorska
    2
    21
    21
    0

    Katarzyna Szymoniak / Agnieszka Krawczyk
    0
    14
    11
    0
  • #13   —   Grupa A
    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    2
    21
    21
    0

    Dominika Bilicka / Magdalena Piepiórka
    0
    11
    15
    0
  • #12   —   Grupa D
    Zuzanna Bielak / Nicole Jochym
    1
    15
    21
    12

    Urszula Łunio / Maja Kruczek
    2
    21
    16
    15
  • #11   —   Grupa D
    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    0
    18
    21
    0

    Gabriela Puławska / Monika Gajtkowska
    2
    21
    23
    0
  • #10   —   Grupa C
    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    2
    22
    21
    0

    Joanna Wiatr / Martyna Wardak
    0
    20
    19
    0
  • #9   —   Grupa C
    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Olga Klocek
    2
    21
    21
    0

    Julia Radelczuk / Julia Czuryło
    0
    17
    18
    0
  • #8   —   Grupa B
    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    21
    21
    0

    Katarzyna Lipska / Alicja Stodolnik
    0
    11
    9
    0
  • #7   —   Grupa A
    Agnieszka Wołoszyn / Aleksandra Chyła
    2
    21
    21
    0

    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    0
    12
    11
    0
  • #6   —   Grupa D
    Gabriela Puławska / Monika Gajtkowska
    1
    18
    21
    10

    Urszula Łunio / Maja Kruczek
    2
    21
    15
    15
  • #5   —   Grupa D
    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    0
    16
    18
    0

    Zuzanna Bielak / Nicole Jochym
    2
    21
    21
    0
  • #4   —   Grupa C
    Julia Radelczuk / Julia Czuryło
    2
    25
    19
    15

    Joanna Wiatr / Martyna Wardak
    1
    23
    21
    10
  • #3   —   Grupa C
    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Olga Klocek
    0
    16
    15
    0

    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    2
    21
    21
    0
  • #2   —   Grupa B
    Katarzyna Lipska / Alicja Stodolnik
    0
    12
    8
    0

    Katarzyna Szymoniak / Agnieszka Krawczyk
    2
    21
    21
    0
  • #1   —   Grupa B
    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    19
    21
    15

    Magdalena Lewandowska / Aleksandra Sikorska
    1
    21
    19
    9