Kołobrzeg

Turniej główny   —  

Kobiety

  • #24   —   Ćwierćfinał
    Marta Łodej / Agata Ceynowa
    2
    21
    22
    0

    Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
    0
    16
    20
    0
  • #23   —   Ćwierćfinał
    Izabela Błasiak / Izabela Zackiewicz
    1
    21
    19
    12

    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    2
    13
    21
    15
  • #22   —   Ćwierćfinał
    Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska
    0
    20
    14
    0

    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    2
    22
    21
    0
  • #21   —   Ćwierćfinał
    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    21
    21
    0

    Małgorzata Kaczorowska / Paulina Wiśniewska
    0
    8
    10
    0
  • #20   —   Miejsce 9
    Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
    2
    16
    21
    15

    Justyna Tylutki / Kinga Legieta
    1
    21
    15
    12
  • #19   —   Miejsce 9
    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    2
    13
    23
    15

    Justyna Łukaszewska / Dorota Strąg
    1
    21
    21
    13
  • #18   —   Miejsce 9
    Urszula Łunio / Maja Kruczek
    0
    9
    10
    0

    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    2
    21
    21
    0
  • #17   —   Miejsce 9
    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    0
    14
    21
    0

    Małgorzata Kaczorowska / Paulina Wiśniewska
    2
    21
    23
    0
  • #16   —   Grupa D
    Magdalena Lewandowska / Aleksandra Sikorska
    0
    13
    14
    0

    Justyna Tylutki / Kinga Legieta
    2
    21
    21
    0
  • #15   —   Grupa D
    Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska
    2
    11
    21
    15

    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    1
    21
    13
    10
  • #14   —   Grupa C
    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    2
    21
    19
    15

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    1
    15
    21
    9
  • #13   —   Grupa C
    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    1
    21
    16
    8

    Marta Łodej / Agata Ceynowa
    2
    19
    21
    15
  • #12   —   Grupa B
    Małgorzata Kaczorowska / Paulina Wiśniewska
    2
    21
    21
    0

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Olga Klocek
    0
    19
    15
    0
  • #11   —   Grupa B
    Izabela Błasiak / Izabela Zackiewicz
    2
    21
    21
    0

    Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
    0
    19
    15
    0
  • #10   —   Grupa A
    Justyna Łukaszewska / Dorota Strąg
    2
    21
    21
    0

    Agnieszka Wołoszyn / Aleksandra Chyła
    0
    18
    17
    0
  • #9   —   Grupa A
    Urszula Łunio / Maja Kruczek
    1
    21
    17
    7

    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    18
    21
    15
  • #8   —   Grupa D
    Justyna Tylutki / Kinga Legieta
    0
    14
    13
    0

    Patrycja Jundziłł / Melania Marcinowska
    2
    21
    21
    0
  • #7   —   Grupa D
    Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska
    2
    21
    16
    15

    Magdalena Lewandowska / Aleksandra Sikorska
    1
    14
    21
    13
  • #6   —   Grupa C
    Marta Łodej / Agata Ceynowa
    2
    21
    21
    0

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    0
    12
    18
    0
  • #5   —   Grupa C
    Agata Wawrzyńczyk / Magdalena Saad
    1
    21
    15
    18

    Małgorzata Ciężkowska / Julia Kielak
    2
    9
    21
    20
  • #4   —   Grupa B
    Aneta Kaczmarek / Julia Gierczyńska
    2
    21
    23
    0

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Olga Klocek
    0
    16
    21
    0
  • #3   —   Grupa B
    Izabela Błasiak / Izabela Zackiewicz
    2
    19
    21
    15

    Małgorzata Kaczorowska / Paulina Wiśniewska
    1
    21
    13
    10
  • #2   —   Grupa A
    Agnieszka Wołoszyn / Aleksandra Chyła
    0
    15
    19
    0

    Magdalena Rapacz-Matras / Sandra Szychowska
    2
    21
    21
    0
  • #1   —   Grupa A
    Justyna Łukaszewska / Dorota Strąg
    1
    22
    19
    11

    Urszula Łunio / Maja Kruczek
    2
    20
    21
    15

Kołobrzeg

Turniej główny   —  

Mężczyźni

  • #24   —   Ćwierćfinał
    Marcin Ociepski / Michał Kądzioła
    2
    21
    15
    15

    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    1
    18
    21
    10
  • #23   —   Ćwierćfinał
    Jakub Zdybek / Paweł Lewandowski
    2
    21
    21
    0

    Adrian Sdebel / Adrian Białecki
    0
    16
    11
    0
  • #22   —   Ćwierćfinał
    Mikołaj Miszczuk / Miłosz Kruk
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    0
    12
    13
    0
  • #21   —   Ćwierćfinał
    Jędrzej Brożyniak / Piotr Janiak
    2
    19
    21
    15

    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    1
    21
    14
    11
  • #20   —   Miejsce 9
    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    2
    21
    30
    0

    Robert Kufa / Adam Waber
    0
    19
    28
    0
  • #19   —   Miejsce 9
    Adrian Sdebel / Adrian Białecki
    2
    21
    21
    0

    Tomasz Wołoszuk / Bartosz Sobstyl
    0
    16
    15
    0
  • #18   —   Miejsce 9
    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    0
    13
    16
    0
  • #17   —   Miejsce 9
    Mariusz Prudel / Jakub Nowak
    1
    21
    16
    12

    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    2
    12
    21
    15
  • #16   —   Grupa D
    Tomasz Wołoszuk / Bartosz Sobstyl
    2
    22
    21
    0

    Tomasz Jaroszczak / Mikołaj Kaczmarek
    0
    20
    19
    0
  • #15   —   Grupa D
    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    0
    12
    18
    0

    Mikołaj Miszczuk / Miłosz Kruk
    2
    21
    21
    0
  • #14   —   Grupa C
    Bartłomiej Koryciński / Mikołaj Pawłowski
    1
    20
    25
    6

    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    2
    22
    23
    15
  • #13   —   Grupa C
    Marcin Ociepski / Michał Kądzioła
    2
    13
    21
    15

    Adrian Sdebel / Adrian Białecki
    1
    21
    16
    5
  • #12   —   Grupa B
    Jakub Krzemiński / Beniamin Olechnowicz
    0
    7
    17
    0

    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    2
    21
    21
    0
  • #11   —   Grupa D
    Jakub Zdybek / Paweł Lewandowski
    2
    21
    22
    0

    Mariusz Prudel / Jakub Nowak
    0
    18
    20
    0
  • #10   —   Grupa A
    Robert Kufa / Adam Waber
    2
    21
    21
    0

    Piotr Ilewicz / Igor Ciemachowski
    0
    18
    15
    0
  • #9   —   Grupa A
    Jędrzej Brożyniak / Piotr Janiak
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    0
    15
    18
    0
  • #8   —   Grupa D
    Mikołaj Miszczuk / Miłosz Kruk
    2
    21
    21
    0

    Tomasz Jaroszczak / Mikołaj Kaczmarek
    0
    13
    19
    0
  • #7   —   Grupa D
    Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek
    2
    21
    21
    15

    Tomasz Wołoszuk / Bartosz Sobstyl
    1
    8
    23
    11
  • #6   —   Grupa C
    Adrian Sdebel / Adrian Białecki
    2
    21
    21
    0

    Kamil Radzikowski / Konrad Chudek
    0
    16
    12
    0
  • #5   —   Grupa C
    Marcin Ociepski / Michał Kądzioła
    2
    21
    21
    0

    Bartłomiej Koryciński / Mikołaj Pawłowski
    0
    18
    19
    0
  • #4   —   Grupa B
    Mariusz Prudel / Jakub Nowak
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    0
    14
    10
    0
  • #3   —   Grupa B
    Jakub Zdybek / Paweł Lewandowski
    2
    21
    21
    0

    Jakub Krzemiński / Beniamin Olechnowicz
    0
    13
    16
    0
  • #2   —   Grupa A
    Piotr Ilewicz / Igor Ciemachowski
    1
    21
    17
    15

    Mateusz Zięba / Jan Krasiński
    2
    16
    21
    17
  • #1   —   Grupa A
    Jędrzej Brożyniak / Piotr Janiak
    2
    21
    18
    17

    Robert Kufa / Adam Waber
    1
    18
    21
    15