Myślenice

Eliminacje   —  

Kobiety

  • #12   —   Grupa B
    Maja Salawa / Martyna Lewińska
    2
    21
    21
    0

    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    0
    15
    16
    0
  • #11   —   Grupa B
    Hanna Łabanowska / Karolina Tomaszewska
    0
    0
    0
    0

    Milena Kosek / Nikola Hajdas
    0
    0
    0
    0
  • #10   —   Grupa A
    Kamila Klajman / Sandra Sobór
    2
    21
    21
    0

    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    4
    15
    0
  • #9   —   Grupa A
    Agnieszka Krawczyk / Klaudia Świstek
    2
    21
    21
    0

    Anzhela Zinchenko / Yuliia Shcholokhova
    0
    15
    16
    0
  • #8   —   Grupa B
    Hanna Łabanowska / Karolina Tomaszewska
    0
    0
    0
    0

    Maja Salawa / Martyna Lewińska
    0
    0
    0
    0
  • #7   —   Grupa B
    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    2
    21
    21
    0

    Milena Kosek / Nikola Hajdas
    0
    7
    3
    0
  • #6   —   Grupa A
    Agnieszka Krawczyk / Klaudia Świstek
    1
    21
    20
    6

    Kamila Klajman / Sandra Sobór
    2
    15
    22
    15
  • #5   —   Grupa A
    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    13
    11
    0

    Anzhela Zinchenko / Yuliia Shcholokhova
    2
    21
    21
    0
  • #4   —   Grupa B
    Milena Kosek / Nikola Hajdas
    0
    13
    7
    0

    Maja Salawa / Martyna Lewińska
    2
    21
    21
    0
  • #3   —   Grupa B
    Karolina Nowak / Joanna Moczko-Knapiak
    2
    21
    21
    0

    Hanna Łabanowska / Karolina Tomaszewska
    0
    0
    0
    0
  • #2   —   Grupa A
    Anzhela Zinchenko / Yuliia Shcholokhova
    2
    21
    21
    19

    Kamila Klajman / Sandra Sobór
    1
    15
    23
    17
  • #1   —   Grupa A
    Katarzyna Chmiel / Paulina Szczepanik
    0
    8
    8
    0

    Agnieszka Krawczyk / Klaudia Świstek
    2
    21
    21
    0

Myślenice

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #12   —   Runda 2
    Thomas Hartles / Alani Nicklin
    2
    21
    21
    0

    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    0
    10
    17
    0
  • #11   —   Runda 2
    Oliwier Kowalik / Michał Curzytek
    1
    12
    27
    12

    Piotr Filipowicz / Bartłomiej Gajdek
    2
    21
    25
    15
  • #10   —   Runda 2
    Dominik Poznański / Erneset Kaciczak
    2
    21
    27
    0

    Kyrylo Tereshchenko / Dmytro Hladyr
    0
    18
    25
    0
  • #9   —   Runda 2
    Mark Zinchenko / Andrii Chelenyak
    1
    20
    21
    11

    Artur Kosarzycki / Zenon Matras
    2
    22
    19
    15
  • #8   —   Runda 1
    Karol Kot / Piotr Ciężkowski
    0
    9
    9
    0

    Antoni Piotrowski / Konrad Kraszewski
    2
    21
    21
    0
  • #7   —   Runda 1
    Andrzej Sieminski / Przemysław Ungeheuer
    0
    10
    6
    0

    Thomas Hartles / Alani Nicklin
    2
    21
    21
    0
  • #6   —   Runda 1
    Andrii Mulenkov / Oleksandr Verchenko
    0
    13
    16
    0

    Piotr Filipowicz / Bartłomiej Gajdek
    2
    21
    21
    0
  • #5   —   Runda 1
    Paweł Kowalcze / Karol Brożyna
    0
    13
    8
    0

    Oliwier Kowalik / Michał Curzytek
    2
    21
    21
    0
  • #4   —   Runda 1
    Kyrylo Tereshchenko / Dmytro Hladyr
    2
    21
    21
    0

    Piotr Słonina / Łukasz Kiniorski
    0
    0
    0
    0
  • #3   —   Runda 1
    Dominik Poznański / Erneset Kaciczak
    2
    21
    21
    0

    Łukasz Chełmecki / Dawid Stach
    0
    16
    13
    0
  • #2   —   Runda 1
    Maksymilian Kowalik / Szymon Pasionek
    0
    10
    14
    0

    Artur Kosarzycki / Zenon Matras
    2
    21
    21
    0
  • #1   —   Runda 1
    Paweł Pietkiewicz / Rafał Maluchnik
    0
    0
    0
    0

    Mark Zinchenko / Andrii Chelenyak
    2
    21
    21
    0