W 2016 roku podjęliśmy współpracę z organizatorami Legendanrego Kosmicznego Meczu na czele z Bartoszem Demczukiem znanym z Kabaretu Młodych Panów. Jest to charytatywny mecz organizowany w Rybniku, podczas którego zbierane są fundusze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kosmiczny Mecz jest kosmiczny nie tylko z nazwy. Do zabawy rokrocznie przyłączają się znani i lubiani artyści, sportowcy  i kabareciarze. Wśród uczestników, którzy swoją osobą z chęcią wspierają ten projekt znalazły się takie nazwiska, jak Krzysztof Ignaczak, Marek Plawgo, Marcin Prus, Piotr Kupicha, Mariusz Kałamaga, Bartosz Gajda, Zygmunt Chajzer, Irek Bieleninik, Sebastian Świderski, Wojciech Zawioła, Bogdan Kalus... Lista osób, które z chęcią przystępują do gry w siatkówkę i koszykówkę jest bardzo długa, a każda z nich – choć to tylko pojedynki towarzyskie – zostawiła na boisku serce. Bo najważniejsze podczas Kosmicznego Meczu jest dobro i chęć pomocy innym.

Dlatego też obok niecodziennych zmagań, organizowane są konkursy, animacje oraz ciekawe licytacje. A rokrocznie pada rekord w wysokości zebranej kwoty, która w całości przekazywana jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.